Pierre Cardin Destekli Saten Sütyen Takımı 4218

Pierre Cardin Destekli Saten Sütyen Takımı 4218
Pierre Cardin 2017 Koleksiyon: Pierre Cardin Destekli Saten Sütyen Takımı 4218

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Pierre Cardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Pierre Cardin Destekli Saten Sütyen Takımı 4218 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Destekli Saten Sütyen Takımı 4218 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Bordo, Gri, Saks Mavi renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Destekli Saten Sütyen Takımı 4218 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4218 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Destekli Saten Sütyen Takımı 4218 ürünü faturada "Pierre Cardin 4218" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.