Pierre Cardin Destekli Straplez Büstiyer Takımı 4335

Pierre Cardin Destekli Straplez Büstiyer Takımı 4335
Pierre Cardin 2017 Koleksiyonu: Pierre Cardin Destekli Straplez Büstiyer Takımı 4335

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Pierre Cardin markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Destekli Straplez Büstiyer Takımı 4335 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Pierre Cardin Destekli Straplez Büstiyer Takımı 4335 modeli olsun gerekse de Pierre Cardin markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75B, 80B, 90B, bedenlere sahip Pierre Cardin Destekli Straplez Büstiyer Takımı 4335, Ekru renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 4335 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Pierre Cardin Büstiyer & Jartiyer

104,95 TL   %14
89,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün