Pierre Cardin Desteksiz Dantelli Çeyizlik Sütyen Külot Takımı 4034

Pierre Cardin Desteksiz Dantelli Çeyizlik Sütyen Külot Takımı 4034

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


Pierre Cardin İç Giyim, Straplez Sütyen Külot Takım 4034
Sütyen ve külot üzeri dantel ve güpür ile süslü
B kap olarak üretilmektedir
Pierre Cardin Sütyen Külot Takım Modelleri


Bayanların beğenisini kazanmış olan Pierre Cardin markasının bu Pierre Cardin Desteksiz Dantelli Çeyizlik Sütyen Külot Takımı 4034 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Desteksiz Dantelli Çeyizlik Sütyen Külot Takımı 4034 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Desteksiz Dantelli Çeyizlik Sütyen Külot Takımı 4034 için, 75B, 80B, 85B, 90B, 75 bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin xx4034 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Desteksiz Dantelli Çeyizlik Sütyen Külot Takımı 4034 ürünü faturada "Pierre Cardin xx4034" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.