Pierre Cardin Desteksiz Straplez Büstiyer Takımı 4334

Pierre Cardin Desteksiz Straplez Büstiyer Takımı 4334

2019 Pierre Cardin Büstiyer & Jartiyer

135.56 TL   %14
116.12 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin Desteksiz Straplez Büstiyer Takımı 4334

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Pierre Cardin markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Desteksiz Straplez Büstiyer Takımı 4334 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Pierre Cardin Desteksiz Straplez Büstiyer Takımı 4334 modeli olsun gerekse de Pierre Cardin markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

85B, bedenlere sahip Pierre Cardin Desteksiz Straplez Büstiyer Takımı 4334, Ekru renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 4334 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Desteksiz Straplez Büstiyer Takımı 4334 ürünü faturada "Pierre Cardin 4334" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.