Pierre Cardin Ev Elbisesi

Pierre Cardin Ev Elbisesi

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


%50 Pamuk, %50 Modal


Bu sebeple Pierre Cardin Ev Elbisesi modeli bayanların beğenisini kazanmış Pierre Cardin markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Pierre Cardin markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında Pierre Cardin Ev Elbisesi modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Pierre Cardin Ev Elbisesi modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

S, XL, XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, Ekru, Pembe renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 232-008538 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
67,90 TL   %29
48,50 TL
--Tükendi--