90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin Josie Askılı Gecelik

Pierre Cardin Josie Askılı Gecelik

Kadınlar için Gecelik modellerinde erotik çekicilik tercih sebebidir. Bilhassa Dantel Gecelik modellerinde gerek kullanılan saten vb. yumuşak dokunuşlu malzemeden üretilen Geceliklerde özellikle farklı tasarım ve renkler tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak kırmızı ve siyahın hâkim olduğu Dantel Gecelikler arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Josie Askılı Gecelik ürünü göz doldurmaktadır. Hem bayan cazibesini ön plana çıkaran Pierre Cardin markasının tasarımları, hem de Pierre Cardin markasının ürün kalitesi size Pierre Cardin Josie Askılı Gecelik ürününü önermemizi sağlamaktadır.


%90 Polyamid, %10 Elastan

2 parçadan oluşan bu takım eşsiz ve alışılmışın dışında tasarımlardan biri. Sırtı çapraz askılıd ır. NOT: Eldiven dahil değildir.


Pierre Cardin markası bu Pierre Cardin Josie Askılı Gecelik model ürününde şıklığı, zarafeti ve erotik çekiciliği ön plana çıkarmaktadır.

Beyaz, Siyah, Ekru, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Josie Askılı Gecelik için, 36, 38, 40, 42 bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 232-004073 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Josie Askılı Gecelik ürünü faturada "Pierre Cardin 232-004073" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
51,51 TL
--Tükendi--