Pierre Cardin Justina Desenli Çocuk Çorabı

Pierre Cardin Justina Desenli Çocuk Çorabı
Pierre Cardin 2018 Koleksiyon: Pierre Cardin Justina Desenli Çocuk Çorabı

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


%80 Cotton %17 Polyamid %3 Elastane Çocuğunuzun mevsim geçişlerinde rahatlıkla giyebileceği orta kalınlıkta Yumuşak , Esnek , Mikrofiber Çocuk Külotlu Çorabı

Pierre Cardin markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan Pierre Cardin Justina Desenli Çocuk Çorabı modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Pierre Cardin markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Pierre Cardin Justina Desenli Çocuk Çorabı ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

Fuşya, Krem renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Justina Desenli Çocuk Çorabı için, 1-3, 5-7 bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 230-000600 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Justina Desenli Çocuk Çorabı ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000600" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.