Pierre Cardin Kaly Micro 40 Desenli Külotlu Çocuk Çorabı

Pierre Cardin Kaly Micro 40 Desenli Külotlu Çocuk Çorabı
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin Kaly Micro 40 Desenli Külotlu Çocuk Çorabı

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Külotlu Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.Pierre Cardin markasının Kız Çocuk Külotlu Çorapları arasında bulunan Pierre Cardin Kaly Micro 40 Desenli Külotlu Çocuk Çorabı modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Pierre Cardin markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Pierre Cardin Kaly Micro 40 Desenli Külotlu Çocuk Çorabı ürünü Kız Çocuk Külotlu Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

Beyaz, Siyah, Pembe, Fuşya, Vanilya renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Kaly Micro 40 Desenli Külotlu Çocuk Çorabı için, 1-3, 3-5, 5-7, 7-9, 11-13 bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 230-000606 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Kaly Micro 40 Desenli Külotlu Çocuk Çorabı ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000606" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.