Pierre Cardin Lunetta 15 Den Likrali Desenli Külotlu Çorap

Pierre Cardin Lunetta 15 Den Likrali Desenli Külotlu Çorap
Pierre Cardin 2018 Koleksiyon: Pierre Cardin Lunetta 15 Den Likrali Desenli Külotlu Çorap

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Lunetta 15 Den Likrali Desenli Külotlu Çorap Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Pierre Cardin markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Pierre Cardin Lunetta 15 Den Likrali Desenli Külotlu Çorap Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


%88 Polyamid %12 Elastan İkinici ten hissi veren yarı parlak, külot takviyeli,ağlı,ince,desenli ,burunsuz,Pierre Cardin Külotlu Çorap

S-M, L-XL, bedenlere sahip Pierre Cardin Lunetta 15 Den Likrali Desenli Külotlu Çorap, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 230-000525 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Lunetta 15 Den Likrali Desenli Külotlu Çorap ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000525" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.