Pierre Cardin Lycrali Desenli Külotlu Çorap Morpheus 000506

Pierre Cardin Lycrali Desenli Külotlu Çorap Morpheus 000506
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin Lycrali Desenli Külotlu Çorap Morpheus 000506

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Lycrali Desenli Külotlu Çorap Morpheus 000506 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Pierre Cardin markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Pierre Cardin Lycrali Desenli Külotlu Çorap Morpheus 000506 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


%88 Polyamide %12 Elasthan


M (2), L-3, XL (4), bedenlere sahip Pierre Cardin Lycrali Desenli Külotlu Çorap Morpheus 000506, Siyah, Ten, Bronz, Sahra renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 230-000506 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Lycrali Desenli Külotlu Çorap Morpheus 000506 ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000506" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.