Pierre Cardin Mat Dizaltı Çorap Vesta

Pierre Cardin Mat Dizaltı Çorap Vesta

2019 Pierre Cardin Çorap

5.99 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin Mat Dizaltı Çorap Vesta

Çorap kategorisinde bayanların beğenisine sunduğumuz Diz Altı Çorap tüm ürünler bayanlar tarafından farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin tam ve benzersiz bir şekilde uyumlu olabilmesi için tercih edildiği gibi, sağlık ve konfor gibi sebeplerle de Diz Altı Çorap ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Çorap kategorisi altında Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin Mat Dizaltı Çorap Vesta modeli ürün kullanılan malzeme ve tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni toplamıştır. Diz Altı Çoraplarından Pierre Cardin markasının kalitesi bayanların beğenisini kazandığından Pierre Cardin Mat Dizaltı Çorap Vesta modelini en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.


%100 orijinal, lisanslı ürün. Bu üründe orijinal olduğunu gösteren Pierre Cardin hologramı mevcuttur.

%100 Polyam id

Mat, burun takviyeli, rahat lastikli, dizaltı çorap.


Standart, bedenlere sahip Pierre Cardin Mat Dizaltı Çorap Vesta, Siyah, Ten, Vizon, Kestane, Bronz, Sahra, Kaşmir renk seçeneklerine sahip.

Pierre Cardin 230-000018 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Mat Dizaltı Çorap Vesta ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000018" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.