Pierre Cardin Micro 40 Mat Dizaltı Çorap Risus

Pierre Cardin Micro 40 Mat Dizaltı Çorap Risus
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin Micro 40 Mat Dizaltı Çorap Risus

Çorap kategorisinde bayanların beğenisine sunduğumuz Diz Altı Çorap tüm ürünler bayanlar tarafından farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin tam ve benzersiz bir şekilde uyumlu olabilmesi için tercih edildiği gibi, sağlık ve konfor gibi sebeplerle de Diz Altı Çorap ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Çorap kategorisi altında Pierre Cardin markasına ait Pierre Cardin Micro 40 Mat Dizaltı Çorap Risus modeli ürün kullanılan malzeme ve tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni toplamıştır. Diz Altı Çoraplarından Pierre Cardin markasının kalitesi bayanların beğenisini kazandığından Pierre Cardin Micro 40 Mat Dizaltı Çorap Risus modelini en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.


%100 orijinal, lisanslı ürün. Bu üründe orijinal olduğunu gösteren Pierre Cardin hologramı mevcuttur.

%92 Polyamid, %8 Elasthan

Yumuşak, esnek, mat, burun geçişsiz, rahat lastikli , kalın, mikrofiber dizaltı çorap.


Standart, bedenlere sahip Pierre Cardin Micro 40 Mat Dizaltı Çorap Risus, Pembe, Vizon, Kestane, Vanilya, Koyu Kırmızı renk seçeneklerine sahip.

Pierre Cardin 230-000021 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Micro 40 Mat Dizaltı Çorap Risus ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000021" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.