Pierre Cardin Parlak Gold Kutu Külotlu Çorap

Pierre Cardin Parlak Gold Kutu Külotlu Çorap

2018 Pierre Cardin Çorap

8.99 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Pierre Cardin 2018 Koleksiyon: Pierre Cardin Parlak Gold Kutu Külotlu Çorap

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Parlak Gold Kutu Külotlu Çorap Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Pierre Cardin markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Pierre Cardin Parlak Gold Kutu Külotlu Çorap Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


15 DENYEDİR

1, 2, 3, 4, bedenlere sahip Pierre Cardin Parlak Gold Kutu Külotlu Çorap, Siyah, Vizon, Kestane, Bronz, 57 TEN, Sahra renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 230-001918 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Parlak Gold Kutu Külotlu Çorap ürünü faturada "Pierre Cardin 230-001918" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.