Pierre Cardin Seamless Corset High Waist Silikonlu

Pierre Cardin Seamless Corset High Waist Silikonlu

2019 Pierre Cardin Korse & Jupon

30.99 TL
Sepete Ekle
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin Seamless Corset High Waist Silikonlu
Nefes alma özelliğine sahiptir. Sıcak ve nemli iklimlerde bile konforlu bir kullanım sağlar. Anti-slide® silikon teknolojisi ile bel içine uygulanan silikon katman sayesinde ürün aşağı doğru kaymaz. Dikişsiz örgü teknolojisi ile üretilmiştir. Ağ parçası ve ağ dikişi hariç herhangi bir dikim ve ek parça içermez. Böylece dikim sonucunda oluşan kumaş katları ve dikiş izlerinden doğabilecek rahatsızlıkları ortadan kalkar. Paça bitimleri kıyafetleriniz içinde iz yapmayacak şekilde geliştirilmiştir. Güçlendirilmiş dikişleri sayesinde patlama veya yırtılma riski oluşmaz.İç çamaşırı olarak kullanıma elverişlidir.

FAYDALARI

* Vücutta en çok şikayet gören diz üstünden göğüs altına kadar olan bölgede etkindir. Mide, karın, göbek, kalça, basen ve baldır bölgelerinin tamamını kapsaması, bu bölgenin uygulanan basınçla ş ekil almasına olanak sağlar.

* Ölçünüze uyumlu bedeni seçtiğinizde bir-iki beden küçülmenizi sağlar.

* Aralıksız kullanım konusunda dikkat edildiğinde şaşırtıcı şekilde sıkı bir bedene olanak sağlar. Bir diğer özeliği ise kan dolaşımını hızlandırmasıdır.

* Hareketlerinizi hiçbir şekilde kısıtlamaz çünkü oldukça esnek bir yapıda hazırlanmıştır.

* Selülit problemlerinde etkili olup, selülit oluşumuna izin v ermez.

* Mide bölgesinde oluşturduğu baskı acıkmayı geciktirir, midenin rahat ve hafif olmasına yardımcı olur.

* Push-Up özelliği kalçalarda fit ve sıkı bir görünüm konusunda destek verir.

* Bedenin izin daha dik ve sağlıklı durmasını destekler.

* Hamilelik sonrası oluşan başta göbek sarkmaları ve sezaryen dikişlerinin destek gö rmesi konusunda doktor tavsiyesi ile kullanımda oldukça yardımcıdır.

* Basen ve karın bölgesinin çok daha kolay biçimlenmesi için yan kısı mlarda ve bel bölgesinde basınç noktaları bulunur.

KULLANIMI

Giyme ve çıkarmada kolaylık sağlaması için silikon kısmı tene değmeyecek şekilde dışa doğru katlayıp yukarı doğru çekiniz. Vücuttan kaymaması için silikon kısmın vücuda doğrudan temas etmesi gerekmektedir. Aralıksız olarak 12 saatten fazla kullanılması sakıncalı olabilir.Yıkama talimatına mutlaka uyulması gerek. İçerisinde bulunan esnek ipliklerin yüksek ve uzun süreli sıcaklıklara ve de kimyasallara maruz kalması topar lama etkisini azaltabilir. Sadece sabun kullanılarak 30 derecede elde yıkanması ve sıkmadan serbest kurutulması tavsiye olunur.Pierre Cardin 230-001917 Korse & Jupon tam size/sevdiklerinize göre.


Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Seamless Corset High Waist Silikonlu ürünü faturada "Pierre Cardin 230-001917" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.