90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Pierre Cardin Trinity Mikro Dolu Kap Sütyen Takımı

Pierre Cardin Trinity Mikro Dolu Kap Sütyen Takımı
Pierre Cardin 2017 Koleksiyonu: Pierre Cardin Trinity Mikro Dolu Kap Sütyen Takımı

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Pierre Cardin markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Pierre Cardin Trinity Mikro Dolu Kap Sütyen Takımı modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Trinity Mikro Dolu Kap Sütyen Takımı modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Trinity Mikro Dolu Kap Sütyen Takımı için, bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 4305 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Trinity Mikro Dolu Kap Sütyen Takımı ürünü faturada "Pierre Cardin 4305" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Pierre Cardin Sütyen Takımları

Tükendi-