90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Plaj Terliği Modelleri

Plaj Terliği

Plaj Terliği ModelleriPlaja özel giyim ürünleri ile birlikte özel plaj terlikleri kullanılıyor. Model, renk ve özellikleri tamamen plajda kullanmak için tasarlanan bu terlikler, ayakkabı terlik satışı yapan yerlerde ya da plaj ürünleri satışı yapan yerlerde bulunabilir. Pek çok ayakkabı markası ve giyim markasının ürün kategorisinde yer alan plaj terliklerini marka seçenekleri ile birlikte sitemizde bulabilirsiniz.

Plaj terlikleri normal terliklere göre daha rahat kullanımlıdır. Plajda kum, taş üzerinde daha rahat hareket etmeyi sağlayan bu ürünler, yaza özel canlı renkler ile tasarlanmaktadır. Deniz kenarında ya da havuz başında kullanım için uygun terliklerde en fazla mavi, yeşil, sarı ve turuncu renk tonlarına yer verilmektedir. Bu renklerin yanı sıra deniz yıldızı, balık, güneş, çiçek, deniz kabuğu gibi yaz sembolü figürler de sıkça plaj terliği modellerinde yer almaktadır. Seçim yaparken bu desen ve renkler ile mayo-bikini renklerinin uyumlu olmasına dikkat edilmesinde fayda vardır.

Plaj terliği modelleri içinde en yaygın kullanımlı olanları parmak arası, düz tabanlı terliklerdir. Bu terlikler ayakta çok şık durduğu gibi kum üzerinde ya da engebeli yerlerde rahatça yürümeyi sağlar. Plaj dışında yazlık elbise ve eteklerin altında da çok şık bir duruşları vardır. Bu nedenle yazlık bölgelerde günlük hayatta da sıkça kullanılırlar. Zevk ve isteklerinize uygun en trend plaj terliklerini icgiyimozel.com aracılığı ile satın alıp plajların en şıkları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Aradığınız kriterde ürün bulunamamıştır. Aşağıda satışı devam eden benzer ürünleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Alışverişe devam! Bu ürünleri de beğenebilirsiniz.
%29
84,50 TL 118,30 TL