Polat Yıldız 3548 Bayan Elbise

Polat Yıldız 3548 Bayan Elbise

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan giysiler bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Genel olarak Bayan Giyim giysilerinde bayanlar Bayan Elbise modellerini tercih etmektedirler. Üretici firmalar Bayan Elbise’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle gündelik kıyafet bile olsa Bayan Elbise modellerinde bayanların beğenisini kazanmak çok zordur.


Rahatlık kırmızının cazibeliğiyle buluştu..belden büzgülü kalın askılarıyla tamamlanmış dizüstü minisiyle hareketlendirilmiş   şıklıktan ayrılamayacaksınız.


Bu sebeple Polat Yıldız 3548 Bayan Elbise modeli bayanların beğenisini kazanmış Polat Yıldız markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen Polat Yıldız markasına ait Bayan Elbise modelleri arasında Polat Yıldız 3548 Bayan Elbise modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Polat Yıldız 3548 Bayan Elbise modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Elbise, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Polat Yıldız 3548 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
24,57 TL   %29
17,55 TL
--Tükendi--