Polat Yıldız 5358 Termal Alt İçlik

Polat Yıldız 5358 Termal Alt İçlik

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


Polat Yıldız Termal teknolojisi soğuk havalarda ısıyı içerde tutar ve sizi soğuktan korur. 

 


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Polat Yıldız markasına ait bu Polat Yıldız 5358 Termal Alt İçlik model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Polat Yıldız markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Polat Yıldız markasına ait Polat Yıldız 5358 Termal Alt İçlik Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L-XL bedenleri mevcut olan Polat Yıldız 5358 Termal Alt İçlik, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Polat Yıldız 5358 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
27,86 TL   %29
19,90 TL
--Tükendi--