90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Polat Yıldız Şık İnce Askılı Gecelik 3949

Polat Yıldız Şık İnce Askılı Gecelik 3949

Erotik Gecelik konusunda bayanlar özelikle seçici olabilmektedirler. Çünkü Erotik Kadın İç Giyim ürünleri arasında Erotik Gecelikler en çok rastlanılan üründür. Bu tür Erotik Gecelikler de renk ve kullanılan kumaş ürünün tasarımını belirleyen ana unsurdur. Bu Erotik Gecelikler de amaç erkeği cezbedip, birlikteliğin daha mutlu ve heyecanlı devam etmesinin sağlanmasıdır.


Şık İnce Askılı Gecelik 3949 STANDART BEDENDİR


Özellikle ülkemizde Polat Yıldız markası çok beğenilen ve olumlu yorum alan bir markadır. Bu markanın Polat Yıldız Şık İnce Askılı Gecelik 3949 modelinde kullanılan kumaş malzemesi ve Erotik Gecelik tasarımında ön plana çıkan erotik cezbedicilik ile kalite belirginleşmektedir. Polat Yıldız markasının Polat Yıldız Şık İnce Askılı Gecelik 3949 modelini icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Gecelik, renk seçeneklerine sahip.

Polat Yıldız 3949 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Polat Yıldız Şık İnce Askılı Gecelik 3949 ürünü faturada "Polat Yıldız 3949" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-