Gallipoli 2019 Koleksiyon: Puantiyeli Badi Gallipoli 7393

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Gallipoli markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Puantiyeli Badi Gallipoli 7393 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Gallipoli markasının Puantiyeli Badi Gallipoli 7393 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Puantiyeli Badi Gallipoli 7393, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Gallipoli 7393 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Puantiyeli Badi Gallipoli 7393 ürünü faturada "Gallipoli 7393" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.