RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest 2 Parça Jartiyerli Dantel Fantazi Takım

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.


Süper seksi 2 parça jartiyerli dantel takım özel bir gece için farklılık arayanlara.

  • Esnek geniş dantela
  • Çok özel lastikli tasarımı ile jartiyerli string
Not : Takıma çorap dahil değildir.

Standart beden S, M, L bedenler için uygundur.


RedHotBest markasının Redhotbest 2 Parça Jartiyerli Dantel Fantazi Takım modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak RedHotBest markasının Redhotbest 2 Parça Jartiyerli Dantel Fantazi Takım modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

RedHotBest NK301098 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest 2 Parça Jartiyerli Dantel Fantazi Takım ürünü faturada "RedHotBest NK301098" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.