Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı

Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Lame ve Mikro kumaş kombinasyonu ile büzgülü süper mini kokteyl Elbisesi

Standart Beden S/M bedenleri içindir


Bu sebeple Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı modeli bayanların beğenisini kazanmış RedHotBest markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen RedHotBest markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.RedHotBest RHB201093 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
74.87 TL   %26
55,46 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün