Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı

Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı

2018 RedHotBest Bayan Giyim

74.87 TL   %26
55.46 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı

Özellikle sıcak geçen yaz aylarında rahat hareket edebilme imkânı sunan gece elbiseleri bayanlar tarafından rağbet görmektedir. Üretici firmalar Gece Elbiseleri’lerinde özellikle son modayı, farklı renkleri ve tasarımları ile birçok çeşit üretmektedirler. Bunda ana etken bayanların seçici ve ayrıntılara çok dikkat etmelerinden kaynaklanmaktadır.
Lame ve Mikro kumaş kombinasyonu ile büzgülü süper mini kokteyl Elbisesi

Standart Beden S/M bedenleri içindir


Bu sebeple Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı modeli bayanların beğenisini kazanmış RedHotBest markasının bir ürünüdür. Ülkemizde büyük bir beğeni ile tercih edilen RedHotBest markasına ait Gece Elbiseleri modelleri arasında Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı modeli ayrıca göz doldurmaktadır. Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı modelinde bayanlar için önemli olan rahatlık, şıklık ve son moda düşünülerek, doğal ve sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Gece Elbiseleri, Kırmızı renk seçeneklerine sahip.RedHotBest RHB201093 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Büzgülü Straplez Kokteyl Elbisesi Kırmızı ürünü faturada "RedHotBest RHB201093" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.