Redhotbest Çapraz Bağ Görünümlü Seksi Babydoll

Redhotbest Çapraz Bağ Görünümlü Seksi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Redhotbest Çapraz Bağ Görünümlü Seksi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu RedHotBest markanın Redhotbest Çapraz Bağ Görünümlü Seksi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Sıradışı Çapraz Bağ Görünümlü Çok Seksi Babydoll.
Standart Beden (S, M, L Beden)
%100 Polyester


RedHotBest markasının bu Redhotbest Çapraz Bağ Görünümlü Seksi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Standart, bedenlere sahip Redhotbest Çapraz Bağ Görünümlü Seksi Babydoll, Sarı, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest RHB301254 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
63,07 TL   %21
49,91 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün