RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Çiçek Desenli Transparan Criss-cross Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Redhotbest Çiçek Desenli Transparan Criss-cross Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu RedHotBest markanın Redhotbest Çiçek Desenli Transparan Criss-cross Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Çok zarif ve bir o kadar kışkırtıcı sexy babydoll takım

  • Çiçek desenli esnek şifon kumaş
  • Çapraz bağcıklarla birleştirilmiş bele kadar inen sırt dekoltesi
  • Ayarlanabilir omuz askıları ve ön askı birleşiminde fiyong süslemeler
  • T-String hediyesiyle
Standart beden S, M, L bedenler içindir.


RedHotBest markasının bu Redhotbest Çiçek Desenli Transparan Criss-cross Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Redhotbest Çiçek Desenli Transparan Criss-cross Babydoll, renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest NB201034 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Çiçek Desenli Transparan Criss-cross Babydoll ürünü faturada "RedHotBest NB201034" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.