Redhotbest Çiçek Motifli Düşük Omuz Seksi File Babydoll

Redhotbest Çiçek Motifli Düşük Omuz Seksi File Babydoll
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Çiçek Motifli Düşük Omuz Seksi File Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Redhotbest Çiçek Motifli Düşük Omuz Seksi File Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu RedHotBest markanın Redhotbest Çiçek Motifli Düşük Omuz Seksi File Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Omuzları düşük, çiçek motili çok seksi file Babydoll.
Standart Beden (S, M, L Beden)
%92 Naylon + 8% Elastan
Not : C-String ve Nipple Cover Dahil Değildir.


RedHotBest markasının bu Redhotbest Çiçek Motifli Düşük Omuz Seksi File Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Standart, bedenlere sahip Redhotbest Çiçek Motifli Düşük Omuz Seksi File Babydoll, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest RHB301248 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Çiçek Motifli Düşük Omuz Seksi File Babydoll ürünü faturada "RedHotBest RHB301248" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.