Redhotbest Çiçek Motifli Pencereli Seksi Body

Redhotbest Çiçek Motifli Pencereli Seksi Body
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Çiçek Motifli Pencereli Seksi Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Bel çevresindeki parçalanmış görüntüsü ile çok seksi dantel body.
Standart Beden (S, M, L Beden)
%85 Polyester, %15 Spandex
Not : Kürk Dahil Değildir.


Dünyaca ünlü RedHotBest markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Redhotbest Çiçek Motifli Pencereli Seksi Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. RedHotBest markasının Redhotbest Çiçek Motifli Pencereli Seksi Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

Standart bedenleri mevcut olan Redhotbest Çiçek Motifli Pencereli Seksi Body, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.RedHotBest RHB301241 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Çiçek Motifli Pencereli Seksi Body ürünü faturada "RedHotBest RHB301241" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.