RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Çift Lastikli Dore Fantezi Set

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda RedHotBest markasına ait Redhotbest Çift Lastikli Dore Fantezi Set modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz RedHotBest markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Redhotbest Çift Lastikli Dore Fantezi Set modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. RedHotBest markasına ait Redhotbest Çift Lastikli Dore Fantezi Set model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Çok seksi çift lastikli string ve soft-bra fantezi gümüş dore set.

Standart beden S/M bedenler içindir.


bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest RHB301208 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Çift Lastikli Dore Fantezi Set ürünü faturada "RedHotBest RHB301208" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.