Redhotbest Çift Lastikli Mikro Fantezi Set

Redhotbest Çift Lastikli Mikro Fantezi Set

2018 RedHotBest Fantazi Takımlar

24.89 TL   %26
18.43 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Çift Lastikli Mikro Fantezi Set

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda RedHotBest markasına ait Redhotbest Çift Lastikli Mikro Fantezi Set modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz RedHotBest markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Redhotbest Çift Lastikli Mikro Fantezi Set modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. RedHotBest markasına ait Redhotbest Çift Lastikli Mikro Fantezi Set model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Çok seksi çift lastikli string ve soft-bra fantezi mikro set.

Standart beden S/M bedenler içindir.


Standart bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Kırmızı, Görseldeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest RHB301218 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Çift Lastikli Mikro Fantezi Set ürünü faturada "RedHotBest RHB301218" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.