RedHotBest 2019 Koleksiyon: Redhotbest Dazzling Shimmer Club Teddy

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Lame kumaştan üretilmiş, siyah kenar biyeleri ile çok seksi tek parça monokini.

Standart Beden S, M, L bedenler içindir.


Dünyaca ünlü RedHotBest markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Redhotbest Dazzling Shimmer Club Teddy modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. RedHotBest markasının Redhotbest Dazzling Shimmer Club Teddy modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Redhotbest Dazzling Shimmer Club Teddy, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.RedHotBest RHB301179 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Dazzling Shimmer Club Teddy ürünü faturada "RedHotBest RHB301179" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.