RedHotBest 2019 Koleksiyon: Redhotbest Derin Göğüs Ve Sırt Dekolteli Seksi Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Derin sırt ve göğüs dekolteli, kısa kollu çok seksi body.
Standart Beden (S, M, L Beden)
%85 Polyester, %15 Spandex


Dünyaca ünlü RedHotBest markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Redhotbest Derin Göğüs Ve Sırt Dekolteli Seksi Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. RedHotBest markasının Redhotbest Derin Göğüs Ve Sırt Dekolteli Seksi Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

bedenleri mevcut olan Redhotbest Derin Göğüs Ve Sırt Dekolteli Seksi Body, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.RedHotBest RHB301243 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Derin Göğüs Ve Sırt Dekolteli Seksi Body ürünü faturada "RedHotBest RHB301243" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.