RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Fermuarlı & File Dekolteli Fantazi Mayo
Seksi bikini, tüm vücut hatlarını en çarpıcı şekilde ön plana çıkaran,hem beli, hem kalçayı vurgulayan en seksi deniz çamaşırları arasındadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi bikini modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Redhotbest Fermuarlı & File Dekolteli Fantazi Mayo
Mayodan daha fazlası olsun, tüm gözler bende olsun diyen bayanlar için file yan dekoltesi ve fermuarlı özel tasarımı ile sıradışı mayo.

Standart beden S, M ve L bedenler için uygundur.

Not : Kumaşı yarı transparan olduğundan ıslandığında ve flaş'ta içini belli eder.


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi bikini ile mümkündür. RedHotBest iç giyim seksi bikiniler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Redhotbest Fermuarlı & File Dekolteli Fantazi Mayo modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. RedHotBest iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan ürünün Redhotbest Fermuarlı & File Dekolteli Fantazi Mayo, renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

RedHotBest RHB401024 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Fermuarlı & File Dekolteli Fantazi Mayo ürünü faturada "RedHotBest RHB401024" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.