RedHotBest 2018 Koleksiyon: RedHotBest Flower Printed Fantezi T-String 6'lı Paket

Bayanlar güzel görmenin yanında rahat görünmek ve rahat hissetmek isterler. Bu kapsamda Bayan Külot kategorisinde beğeninize sunduğumuz String Külotlarda RedHotBest markasının RedHotBest Flower Printed Fantezi T-String 6'lı Paket ürününü önermekteyiz. Çünkü gerek hafiflik, gerekse de giyilen dış elbiselerden belli olmayışı ve kullanılan malzemeler ile String Külotlar arasında farklı bir yerde bulunmaktadır.


Emprime Baskılı T-String 6'lı Avantaj Paket

Standart Beden S/M Bedenler İçindir.

İçerik :

- %85 Polyester- %15 Elastan


RedHotBest markası özellikle ülkemizde büyük beğeni ile tercih edilen bir iç çamaşırı üreticisi markasıdır. Gerek ürünlerindeki kalite ve gerekse de benimsedikleri müşteri memnuniyeti esasları sayesinde bayanlar tarafından daha çok rağbet görecektir. RedHotBest markasının RedHotBest Flower Printed Fantezi T-String 6'lı Paket model Bayan String Külotlarını en iyi ve en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulabilirsiniz.

Standart Beden bedeni\bedenleri bulunan bu String Külot, Mavi renk seçeneklerine sahip.RedHotBest RHB501125X6 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. RedHotBest Flower Printed Fantezi T-String 6'lı Paket ürünü faturada "RedHotBest RHB501125X6" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.