RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Beyaz

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Redhotbest Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Beyaz Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu RedHotBest markanın Redhotbest Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Beyaz modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Esnek lez dantel kumaşı, etek ve arka bölüm fırfırları ve pedli göğüs yapısı ile hem çok kullanışlı hemde süper seksi babydoll.

  • Ayarlanabilir omuz askısı
  • 3 Kademeli agraf
  • Sırt dekoltesi ve aynı kumaşla tasarlanmış farbelalar
  • Göğüs pedli
Aynı kumaştan üretilmiş T-String hediyesiyle

Standart beden S, M, L bedenler içindir.


RedHotBest markasının bu Redhotbest Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Beyaz model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Redhotbest Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Beyaz, renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest NB201069 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Lez Dantel Farbelalı & Göğüs Pedli Babydoll Beyaz ürünü faturada "RedHotBest NB201069" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.