Redhotbest Peek-a-boo Romper - Pencereli Büzgülü Fantezi Body

Redhotbest Peek-a-boo Romper - Pencereli Büzgülü Fantezi Body

2018 RedHotBest Erotik Kadın İç Giyim

43.63 TL   %26
32.31 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Peek-a-boo Romper - Pencereli Büzgülü Fantezi Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Arkası büzgülü, her iki yanı ve göğüs altı pencereli fantazi body.

Standart Beden S/M Bedenler İçindir.


Dünyaca ünlü RedHotBest markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Redhotbest Peek-a-boo Romper - Pencereli Büzgülü Fantezi Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. RedHotBest markasının Redhotbest Peek-a-boo Romper - Pencereli Büzgülü Fantezi Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

Standart bedenleri mevcut olan Redhotbest Peek-a-boo Romper - Pencereli Büzgülü Fantezi Body, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.RedHotBest RHB301196 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Peek-a-boo Romper - Pencereli Büzgülü Fantezi Body ürünü faturada "RedHotBest RHB301196" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.