RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Pencereli & Jartiyer Askılı Push-Up Babydoll Beyaz

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Redhotbest Pencereli & Jartiyer Askılı Push-Up Babydoll Beyaz Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu RedHotBest markanın Redhotbest Pencereli & Jartiyer Askılı Push-Up Babydoll Beyaz modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Çok özel göğüs tasarımı ve jartiyer askıları ile sıradışı Babydoll.

Pencereli ve push-up destekli özel göğüs tasarımı. Göğüs, Etek bölümü ve sırt dekoltesinde geniş dantelalar. Önde ve arkada ikişer adet ayarlanabilir jartiyer askıları

Not : Çorap ve eldivenler dahil değildir.

Free Size beden S,M,L bedenler için uygundur.


RedHotBest markasının bu Redhotbest Pencereli & Jartiyer Askılı Push-Up Babydoll Beyaz model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

, bedenlere sahip Redhotbest Pencereli & Jartiyer Askılı Push-Up Babydoll Beyaz, renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest F9202W Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Pencereli & Jartiyer Askılı Push-Up Babydoll Beyaz ürünü faturada "RedHotBest F9202W" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.