Redhotbest Pencereli Seksi File Body

Redhotbest Pencereli Seksi File Body

2018 RedHotBest Erotik Kadın İç Giyim

63.07 TL   %21
49.91 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Pencereli Seksi File Body

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.


Ön ve arkasındaki pencereleri ve çoklu omuz askıları ile çok seksi file body.
Standart Beden (S, M, L Beden)
%85 Polyester, %15 Spandex


Dünyaca ünlü RedHotBest markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Redhotbest Pencereli Seksi File Body modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. RedHotBest markasının Redhotbest Pencereli Seksi File Body modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

Standart bedenleri mevcut olan Redhotbest Pencereli Seksi File Body, Kırmızı, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.RedHotBest RHB301239 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Pencereli Seksi File Body ürünü faturada "RedHotBest RHB301239" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.