Redhotbest Pencereli Süper Mini 3 Parça Gogo Takım

Redhotbest Pencereli Süper Mini 3 Parça Gogo Takım

2018 RedHotBest Fantazi Takımlar

46.66 TL   %21
36.94 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Pencereli Süper Mini 3 Parça Gogo Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda RedHotBest markasına ait Redhotbest Pencereli Süper Mini 3 Parça Gogo Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz RedHotBest markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Redhotbest Pencereli Süper Mini 3 Parça Gogo Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. RedHotBest markasına ait Redhotbest Pencereli Süper Mini 3 Parça Gogo Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


Lacivert dore kumaştan süper mini etek, soft sütyen ve t-stringden oluşan 3 parça dansçı kız kostümü.

Standart beden S/M bedenler içindir.


Standart bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Mavi, Görseldeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest RHB301233 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Pencereli Süper Mini 3 Parça Gogo Takım ürünü faturada "RedHotBest RHB301233" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.