Redhotbest Transparan Çapraz Kesimli Seksi Babydoll

Redhotbest Transparan Çapraz Kesimli Seksi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Redhotbest Transparan Çapraz Kesimli Seksi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu RedHotBest markanın Redhotbest Transparan Çapraz Kesimli Seksi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Transparan Çapraz Kesimli Seksi Babydoll.
Standart Beden (S, M, L Beden)
%85 Naylon + 15% Spandex


RedHotBest markasının bu Redhotbest Transparan Çapraz Kesimli Seksi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Standart, bedenlere sahip Redhotbest Transparan Çapraz Kesimli Seksi Babydoll, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest RHB301250 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
60,72 TL   %19
48,98 TL
--Tükendi--