RedHotBest Transparan Fantezi Atlet & T-Sring Takım

RedHotBest Transparan Fantezi Atlet & T-Sring Takım

2020 RedHotBest Fantazi Takımlar

43.63 TL   %26
32.31 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
RedHotBest 2020 Koleksiyon: RedHotBest Transparan Fantezi Atlet & T-Sring Takım

Fantazi Takımlar kategorisinde erkeklerin dikkatini en çok çeken ürün şüphesiz Fantazi Atlet Takımlarıdır. Çünkü bu ürünler, kadın vücudunun cezbediciliği yüksek olan bölgelerini ön plana çıkaran şeffaf ve dekolteli olabilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere evliliğinizi renklendirecek Fantazi Takımlar arasından en uygun fiyatlı Fantazi Atlet Takım ürünlerini sunmaktayız. Bu bağlamda RedHotBest markasına ait RedHotBest Transparan Fantezi Atlet & T-Sring Takım modeli tüm bayan ihtişamını göz önüne serebilen bir üründür. Gerek RedHotBest markasının kalitesinin beğenilmiş ve tasdiklenmiş olası ve gerekse de ortaya konan RedHotBest Transparan Fantezi Atlet & T-Sring Takım modelinde ki tasarım ile büyük beğeni toplamaktadır.


Transparan atlet ve T-String'den oluşan seksi fantazi takım.

İçerik :

- %85 Polyester - %15 Elastan


Standart Beden bedenleri mevcut olan RedHotBest Transparan Fantezi Atlet & T-Sring Takım, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.RedHotBest RHB201210 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. RedHotBest Transparan Fantezi Atlet & T-Sring Takım ürünü faturada "RedHotBest RHB201210" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.