RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Two Tone Degaje Süper Mini Kokteyl Elbisesi Gold-kırmızı
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Redhotbest Two Tone Degaje Süper Mini Kokteyl Elbisesi Gold-kırmızı
Sıradışı degaje kesimi, baştan çıkartan sırt dekoltesi, vücudu saran esnek kumaşı ile çok seksi kokteyl elbisesi. Etekte kullanılan lame kumaş içini belli eder. 

Standart beden S ve M bedenler için uygundur.


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. RedHotBest iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Redhotbest Two Tone Degaje Süper Mini Kokteyl Elbisesi Gold-kırmızı modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. RedHotBest iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Redhotbest Two Tone Degaje Süper Mini Kokteyl Elbisesi Gold-kırmızı, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

RedHotBest RHB301182 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Two Tone Degaje Süper Mini Kokteyl Elbisesi Gold-kırmızı ürünü faturada "RedHotBest RHB301182" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.