Redhotbest Uzun Kollu Pencereli Siyah Seksi Babydoll

Redhotbest Uzun Kollu Pencereli Siyah Seksi Babydoll
RedHotBest 2018 Koleksiyon: Redhotbest Uzun Kollu Pencereli Siyah Seksi Babydoll

Bayanların genel günlük kullanımda tercih etmedikleri sadece eşiyle renkli bir gece yaşamak isteyen bayanlar tarafından Fantezi Babydoll tercih edilmektedir. Bu Redhotbest Uzun Kollu Pencereli Siyah Seksi Babydoll Fantezi Babydoll ürünü sitemizde Erotik Kadın İç Giyim kategorisi altında satışa sunulmaktadır. Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde genel olarak erotik çekicilik ön plana çıkarılmaktadır ancak bu RedHotBest markanın Redhotbest Uzun Kollu Pencereli Siyah Seksi Babydoll modelinde erotik çekicilik ve kışkırtıcılık ta ön plandadır. Çünkü gerek kullanılan saten vb. malzeme ve renkli özgün tasarımı ile Erotik Kadın İç Giyim alanında farklı bir bakış açısı getirmektedir.


Pencereli, uzun kol omuzları açık çok seksi Babydoll.
Standart Beden (S, M, L Beden)
%92 Naylon + 8% Elastan
Not : G-string Dahil Değildir.


RedHotBest markasının bu Redhotbest Uzun Kollu Pencereli Siyah Seksi Babydoll model ürününde, transparan ve dekolte ağırlıklı bayan vücudunun narin hatlarını ortaya çıkarmaya çalışılan bir tasarım benimsenmiştir. Bu ürünü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Standart, bedenlere sahip Redhotbest Uzun Kollu Pencereli Siyah Seksi Babydoll, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.

RedHotBest RHB301247 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Redhotbest Uzun Kollu Pencereli Siyah Seksi Babydoll ürünü faturada "RedHotBest RHB301247" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.