90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Roly Poly 2873 5-8 Yaş Kız Çocuk Yazlık Pijama Takımı

Roly Poly 2873 5-8 Yaş Kız Çocuk Yazlık Pijama Takımı
Kız çocuk takımları, çocuk giyiminin en önemli parçasını oluşturmaktadır. En yeni kız çocuk modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Roly Poly 2873 5-8 Yaş Kız Çocuk Yazlık Pijama Takımı
RolyPoly markalı tüm ürünler %100 Pamuktur.


Kız çocuklar için üretilen takımlar arasında, daha sade ve rahat pijamalar olduğu gibi, en sevdikleri kahramanların desenlerinin bulunduğu pijamalarda yer almaktadır. Roly Poly Kız çocuk, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Roly Poly 2873 5-8 Yaş Kız Çocuk Yazlık Pijama Takımı modeli, kız çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Roly Poly iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

5 Yaş, 6 Yaş, 7 Yaş, 8 Yaş bedenleri mevcut olan Roly Poly 2873 5-8 Yaş Kız Çocuk Yazlık Pijama Takımı, Beyaz, Pembe, Sarı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Roly Poly 2873-5-8 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Roly Poly 2873 5-8 Yaş Kız Çocuk Yazlık Pijama Takımı ürünü faturada "Roly Poly 2873-5-8" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
69.9 TL   %19
56,91 TL
--Tükendi--