90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Roly Poly 8056 Fb Pijama Takımı Erkek Çocuk - Lisanslı Takım Ürünü

Roly Poly 8056 Fb Pijama Takımı Erkek Çocuk - Lisanslı Takım Ürünü

Çocuklar için rahat bir uyku önemli konuların başında gelmektedir. İster yaz mevsimi olsun ister kış mevsimi çocuklar uyurken rahat uyuyabilecekleri, yapısında pamuk gibi ter emiciliği yüksek doğal malzemelerden imal edilmiş Erkek Çocuk Pijamaları tercih edilmelidir. Sitemiz üzerinden Erkek Çocuk Giyimi kategorisi altında satışa sunduğumuz tüm Erkek Çocuk Pijama ürünleri en son kalite ve çocukların beğenisini kazanacak derecede güzel tasarıma sahiptir.


RolyPoly markalı tüm ürünler %100 Pamuktur.


Roly Poly markası özellikle Erkek Çocuk Pijama ürünlerinde yakaladığı kalite ile büyük beğeni toplamıştır. Bu bağlamda Roly Poly markasına ait Roly Poly 8056 Fb Pijama Takımı Erkek Çocuk - Lisanslı Takım Ürünü ürünü hem sağlamlık, hem de doğallık bakımından Erkek Çocuk Giyimi alanında tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

2 Yaş, 3 Yaş, 4 Yaş, 5 Yaş, 6 Yaş, 7 Yaş bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Pijama için, Lacivert renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Roly Poly 8056 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Roly Poly 8056 Fb Pijama Takımı Erkek Çocuk - Lisanslı Takım Ürünü ürünü faturada "Roly Poly 8056" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
49,90 TL
--Tükendi--