Roly Poly 8149 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü

Roly Poly 8149 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü
Roly Poly 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu: Roly Poly 8149 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü
Erkek çocuk takımları, çocuk giyiminin en önemli parçasını oluşturmaktadır. En yeni erkek çocuk modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Roly Poly 8149 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü
RolyPoly markalı tüm ürünler %100 Pamuktur. Bu üründe çocuk görselleri gösterilmekte olup, ürünler seçimini yapacağınız yaş aralığı için gönderilecektir.


Erkek çocuklar için üretilen takımlar arasında, daha sade ve rahat pijamalar olduğu gibi, en sevdikleri kahramanların desenlerinin bulunduğu pijamalarda yer almaktadır. Roly Poly Erkek çocuk, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Roly Poly 8149 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü modeli, erkek çocuklar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Roly Poly iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

8 Yaş, 10 Yaş, 12 Yaş, 14 Yaş bedenleri mevcut olan Roly Poly 8149 Beşiktaş Kapri Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü, Kırmızı, Gri renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Roly Poly 8149 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

2016 İlkbahar Yaz Roly Poly Erkek Çocuk Giyimi

59,90 TL
--Tükendi--
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!