Roly Poly 8158 Fenerbahçe Pijama Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü

Roly Poly 8158 Fenerbahçe Pijama Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü
Roly Poly 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu: Roly Poly 8158 Fenerbahçe Pijama Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü

Çocuklar için rahat bir uyku önemli konuların başında gelmektedir. İster yaz mevsimi olsun ister kış mevsimi çocuklar uyurken rahat uyuyabilecekleri, yapısında pamuk gibi ter emiciliği yüksek doğal malzemelerden imal edilmiş Erkek Çocuk Pijamaları tercih edilmelidir. Sitemiz üzerinden Erkek Çocuk Giyimi kategorisi altında satışa sunduğumuz tüm Erkek Çocuk Pijama ürünleri en son kalite ve çocukların beğenisini kazanacak derecede güzel tasarıma sahiptir.


RolyPoly markalı tüm ürünler %100 Pamuktur. Bu üründe çocuk görselleri gösterilmekte olup, ürünler seçimini yapacağınız yaş aralığı için gönderilecektir.


Roly Poly markası özellikle Erkek Çocuk Pijama ürünlerinde yakaladığı kalite ile büyük beğeni toplamıştır. Bu bağlamda Roly Poly markasına ait Roly Poly 8158 Fenerbahçe Pijama Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Takım Ürünü ürünü hem sağlamlık, hem de doğallık bakımından Erkek Çocuk Giyimi alanında tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

8 Yaş, 10 Yaş, 12 Yaş, 14 Yaş bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Pijama için, Beyaz, Sarı renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Roly Poly 8158 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

2016 İlkbahar Yaz Roly Poly Erkek Çocuk Giyimi

90,86 TL   %29
64,90 TL
--Tükendi--