90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Roly Poly 8179 Trabzonspor Pijama Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün

Roly Poly 8179 Trabzonspor Pijama Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün

Çocuklar için rahat bir uyku önemli konuların başında gelmektedir. İster yaz mevsimi olsun ister kış mevsimi çocuklar uyurken rahat uyuyabilecekleri, yapısında pamuk gibi ter emiciliği yüksek doğal malzemelerden imal edilmiş Erkek Çocuk Pijamaları tercih edilmelidir. Sitemiz üzerinden Erkek Çocuk Giyimi kategorisi altında satışa sunduğumuz tüm Erkek Çocuk Pijama ürünleri en son kalite ve çocukların beğenisini kazanacak derecede güzel tasarıma sahiptir.


RolyPoly markalı tüm ürünler %100 Pamuktur. Bu üründe çocuk görselleri gösterilmekte olup, ürünler seçimini yapacağınız yaş aralığı için gönderilecektir.


Roly Poly markası özellikle Erkek Çocuk Pijama ürünlerinde yakaladığı kalite ile büyük beğeni toplamıştır. Bu bağlamda Roly Poly markasına ait Roly Poly 8179 Trabzonspor Pijama Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün ürünü hem sağlamlık, hem de doğallık bakımından Erkek Çocuk Giyimi alanında tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

8 Yaş, 10 Yaş, 12 Yaş, 14 Yaş bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Pijama için, Lacivert, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Roly Poly 8179 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Roly Poly 8179 Trabzonspor Pijama Takımı Erkek Garson Boy - Lisanslı Ürün ürünü faturada "Roly Poly 8179" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
67,90 TL
--Tükendi--