Ruf-esterel Retard 907 Geciktirici Spreyi 25 Ml

Ruf-esterel Retard 907 Geciktirici Spreyi 25 Ml
Duraksız bir cinsel yaşantı için tercih edilen Geciktirici spreyler sayesinde, içinde bulunduğunuz hazzı dakikalarca yaşayabileceksiniz. Özel gecelerinizi kontrol altında tutmak için kullanacağınız Geciktirici spreyler ile erken boşalmaya veda edeceksiniz.

Ruf-esterel Retard 907 Geciktirici Spreyi 25 Ml

Retard'907 Delay Sprey 25 ml.
Cep Tipi Geciktirici Sprey


Retard ' 907, yirmibeş yılı aşkın süredir başta Avrupa olmak üzere dünyanın her tarafında kullanılan erken boşalmayı önleyici Fransa orijinali bir üründür. Penisin ereksiyon halindeki aşırı duyarlılığını azaltarak içerdiği özel karışımla erken boşalmayı geciktiren Retard’907 daha uzun süreli cinsel birlikteliğe yardımcı olur. Cinsel birleşmenin iki temel unsurunu " zevk " ve "gecikmeyi " aynı anda yaşatan tek üründür. Hoş kokusu ve mentollü tadıyla etkin özelliğe sahip bu ürün kişiden kişiye farklılık göstermekle beraber, ilişki süresince penisin sertliğini korumaya yardımcı olur.

KULLANIM: Cinsel ilişkiden 15 dk.önce uygulanması tavsiye edilir. Penis başı ve gövdesine bir miktar püskürtülerek 2-3 (1-2 ml) kullanılır. Hafif masajla iyice yedirildiğinde maksimum etkiyi sağlar. Küçük çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Oda sıcaklığında nemden uzak yerde muhafaza edin. Retard ' 907 yapılan araştırmalarda yan etkisine rastlanılmamıştır.

NOT:Retard'907 Delay Sprey Fransa'dan ithal edilmiştir.


Ruf-esterel Retard 907 Geciktirici Spreyi 25 Ml, ateşli gecenizi uzatmak için kullanarak, Ruf-Esterel markasının kanıtlanmış olan güvenilirliği ile çok daha fazla mutluluk yaşayabilirsiniz.

Ruf-Esterel K3081 Cinsel Sağlık Ürünleri tam size/sevdiklerinize göre.

Tükendi-