Safyün %100 Yün Erkek Uzun Don

Safyün %100 Yün Erkek Uzun Don

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


%100 Yün

Sanforize edildiğinden çekme özelliği giderilmiştir. Ürünlerimiz %100 yündür. Çamaşır makinesinde yıkanabilir ve ütüye ihtiyaç göstermez.

<br style="font-family: ´Verdana´; letter-spacing: 0px; color

Bu bağlamda sitemiz üzerinden Saf Yün markasına ait bu Safyün %100 Yün Erkek Uzun Don model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Saf Yün markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Saf Yün markasına ait Safyün %100 Yün Erkek Uzun Don Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Safyün %100 Yün Erkek Uzun Don, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Saf Yün 001-000569 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
67,90 TL   %29
48,50 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün