90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Safyün Erkek Uzun Don

Safyün Erkek Uzun Don

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


%75 Yün, %25 Akrilik

Bu uzun spor don vücudunuz için özel tasarlanmış olup,yüksek bel yapısıyla dikkat çekerken,spor yapıs ı rahatlığınızıilk planda tutmaktadır.


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Saf Yün markasına ait bu Safyün Erkek Uzun Don model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Saf Yün markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Saf Yün markasına ait Safyün Erkek Uzun Don Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Safyün Erkek Uzun Don, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Saf Yün 001-00S542 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Safyün Erkek Uzun Don ürünü faturada "Saf Yün 001-00S542" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-