Saks Mavisi Şifon Gecelik-Sabahlık Bondy 6372

Saks Mavisi Şifon Gecelik-Sabahlık Bondy 6372

2017 Bondy Bayan Pijama Takımları

Tükendi
Bondy 2017 Koleksiyon: Saks Mavisi Şifon Gecelik-Sabahlık Bondy 6372

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Bondy markasına ait Saks Mavisi Şifon Gecelik-Sabahlık Bondy 6372 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Bondy markasına ait Saks Mavisi Şifon Gecelik-Sabahlık Bondy 6372 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Saks Mavisi Şifon Gecelik-Sabahlık Bondy 6372 için, bedenleri bulunmaktadır.Bondy 6372 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Saks Mavisi Şifon Gecelik-Sabahlık Bondy 6372 ürünü faturada "Bondy 6372" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.